אוזבקיסטן

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אוזבקיסטן

נכס למכירה באוזבקיסטן

אוזבקיסטן היא מדינה מרכז אסייתית, רפובליקה סובייטית לשעבר. היא ידועה במסגדים, במוזוליאומים ובמקומות המקושרים לדרך המשי, דרך הסחר העתיקה שחיברה בין סין לים התיכון. סמרקנד, העיר החשובה ביותר לאורך הדרך, שוכנת ברגיסטן: דוגמה חשובה לאדריכלות האסלאמית. היא גובלת בצפון ובמערב עם קזחסטן, ממזרח עם קירגיזסטן וטג'יקיסטן, מדרום עם אפגניסטן וטורקמניסטן; ביחד עם ליכטנשטיין היא המדינה היחידה בעולם שנמצאת כפול בים, כלומר אין לה מוצא לים וגובלת עם מדינות שכולן נעוצות ביבשה. טושקנט היא בירת אוזבקיסטן.

אם ברצונכם לרכוש נכסים למכירה באוזבקיסטן בירת אוזבקיסטן משקיעה באחד ממיזמי הנדל"ן והפיתוח העירוני הגדולים בעולם. מרכז העסקים הבינלאומי של טשקנט סיטי, שאושר על ידי ממשלת אוזבקיה ביולי 2017. הוא משתרע על שטח של 80 דונם במרכז העיר האוזבקית הגדולה ביותר. הפרויקט העירוני הגדול עורר את העניין של חברות בינלאומיות ומשקיעי נדל"ן והוא יכול להוות גם כוח מניע חשוב לתיירות. תוכנית האב של העיר טשקנט כוללת הקמת מבנים מודרניים למשרדים, בתי מלון, אזורי מגורים, חדרי ישיבות, סופרמרקטים, מרכזי קניות ואזורי הולכי רגל.

שוק הנדל"ן באוזבקיסטן היה עומד במידה רבה בעשור האחרון, והושפע מההחמרה במצב הכלכלי והאקלים העסקי במדינה. יש לציין כי המצב משתנה במהירות כרגע ועם הליברליזציה של כל המשק, שוק הנדל"ן צפוי להתחיל להיוולד מחדש בתקופה הקרובה.

משקיעים זרים נתקלו בקשיים לרכוש נכסים למכירה באוזבקיסטן מכיוון שקשה לקבל הרשאה להמיר את אזבקיסטן לדולרים אמריקניים בסכומים הנדרשים להחזרתם. באוזבקיסטן לא היה שוק חוקי חלופי למשקיעים שרצו להעביר כספים לחו"ל. זה הוחמר במיוחד בגלל היעדרם הכולל של משקיעים זרים בשוק.

היעדר השקעות זרות גרם לכך שמגמות השוק מונעות על ידי גורמים מקומיים ועונתיים. משקיעים מקומיים קטנים נותרים השחקנים היחידים שנותרו בשוק המבקשים לאחסן ערך בנכס ולא במערכת בנקאית מסוכנת ולא יעילה.

הצפי הוא כי המשך הרפורמות הכלכליות, שיפור האקלים הכלכלי והליברליזציה של חילופי המטבעות יבטיחו ששוק הנדל"ן יהיה בין סוגי הנכסים הראשונים שיושבו. השוק מאופיין בהיצע היסטורי לא מספיק של נכסי מגורים ומסחר נאותים למכירה באוזבקיסטן. לאחר תיקון מחירים משמעותי, יש בשוק הנדל"ן יסודות איתנים לצמיחה והערכות שווי אטרקטיביות. זרים ואזרחי אזורים אחרים במדינה הרוכשים נכסים למכירה בטשקנט יכולים לקבל היתר שהייה לאחר רכישת נכס למכירה בשווי לא פחות מ 100,000 דולר. זה התאפשר לאחר שינויים חקיקתיים אחרונים.

  •  
    עוברים לאוזבקיסטן. גולה וחי באוזבקיסטן.

      ממוקם במרכז אסיה, ללא גישה לים, גיבור היום הוא אומה ייחודית באמת, שבוודאי תפתיע אתכם. אנחנו מדברים על אוזבקיסטן. אנו יודעים היטב כי בימינו היעדים הרצויים ביותר הם אחרים, אך אנו יכולים להבטיח לכם כי במקרה זה, ההפתעות שיכולות להסתתר מאחורי טריטוריה אנונימית לכאורה הן רבות. בלי ללכת לאיבוד ב ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 43438

מכירה ארבעה חדרי שינה, אוזבקיסטן, Taškent, Taškent, Nukus Str

1,697,216.49ILS
מכירה
ארבעה חדרי שינה

180 m²
דירת 4 חדרים ברובע היוקרה טשקנט (רובע מירובד) עם מרפסת, 180 מ"ר, בקומה 2 של בית יוקרתי 7 קומות לבנים, קומה מחוממת, יש מעלית. בדירה 2 חדרי רחצה משולבים...
למכירה חממה הידרופונית אוטומטית מודרנית מחיר מבצע: 1,000,000.- דולר מיקום ההתקנה: אוזבקיסטן – ג'יזה סיטי סה"כ קרקע : 4 הקטרים ( רכוש פרטי ) חממה ...
Cod. 2118

מכירה שלושה חדרי שינה, אוזבקיסטן, Taškent, Taškent, center

140,612.50ILS
מכירה
שלושה חדרי שינה

80 m²
דירה יפה במרכז, עם 6 חדרים, בקרת אקלים, מרפסת פנורמית, מיקום דרום מערב, מרתף. כדי להיות מחדש באופן חלקי.
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB